Monaco

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Monaco kinnisvara müügikuulutusi.

Kinnisvara müügiks Monacos

Vürstiriikides elavate väheste kodanike suur ostujõud muudab Vahemere rannikust vaatev linnavalitsus ideaalseks sihtkohaks välismaal asuvatele ettevõtetele, kes turustavad keskmise ja kõrge kvaliteediga tooteid.

Monaco vürstiriigil on territoorium, mis ulatub veidi üle 2 km ², kus elab umbes 38 000 elanikku. Kuna tema väikesed geograafilised ja demograafilised mõõtmed on pöördvõrdelised selle tohutu võimega kujundada positiivset kuvandit maailmas, on Vürstiriik tõepoolest saanud luksuskaupade valdkonna eksklusiivsete toodete prestiižikaks showcaseks.

Monacos on palju huvitavaid kinnisvara.

Monaco majanduses on suurepärane tervis. Praeguseks peaaegu seitse aastat on riigieelarve olnud ülejäägis, tänu majanduse hoolikale juhtimisele, mis põhineb üha enam käibemaksu (käibemaks) - ainus maks, mis teab vürstiriiki. Euroopa Liit tunnustas Monaegia majanduse praegust positiivset etappi, minnes Monacost kõigist maksuparadiiside loenditest, mis on viinud rahvusvaheliste investorite poole, et valida vürstiriik ja meelitada uusi välismaalasi.

Luksus kinnisvaraturul kinnitab Monaco Vürstiriik neljandat järjestikust korda maailma kõige kallimate maja tipus ja tema territooriumil on palju Monacos asuvat luksuslikku vara.

Korteri omamine ei ole mitte ainult staatuse sümbol, vaid pakub ka praktilisi eeliseid. Strateegiline juurdepääs Prantsusmaale ja Põhja-Itaaliasse ning lihtne 5-minutilise helikopterlennu rahvusvahelise lennujaama Nice'is (Prantsusmaa suuruselt kolmas lennujaam) teeb Monacot nn globaalsete rändurite atraktiivseks elukohaks.

Peale selle võib vürstiriigi alaline asukoht lubada üürileandjal elada Monacos ja olla tihedas kontaktis teiste mõjukate ärimeestega üle kogu maailma. Vürstiriigi suurus piirab ka uute projektide arvu, mis omakorda suurendab vastupidavust Monacos müüdavate kinnisvara väärtusele.

  •  
    Kolimine Monacosse. Kodumaalt lahkunud ja elavad Monacos.

      Monaco Vürstiriik, mis on üks Euroopa rikkamaid tegevusi, pole kunagi investorite silmis oma veetlust kaotanud. Täna saab Monegaski tegelikkus Realigro minijuhendi vaieldamatuks täheks. Kui paljud teist soovivad uude asukohta kolida? Kas alustate nullist ja teete edu teie vajadustele vastav ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 25919

Müük Ärihoone, Monaco, Monte Carlo, Monte Carlo, monaco

Reserved negotiation
Müük
Ärihoone

80 m²
Kinkida ühiskonnas "SAM" 21 aastat. Litsentsid: Import / eksport - osta / müük / üürilepingu autod - paadid - liikumise. Käive 14 M - Puhaskasum roh...
Kinnistul asub mägedes Limonetto, suurepärane loodus on Itaalia pool "Colle di Tenda", mille kõrgus on 1500 meetrit, ja ümbritsetud piirkondlike ja ra...
Cod. 11716

Müük 4 magamistuba, Monaco, Monte Carlo, Monte Carlo, Monte Carlo

4,600,000.00EUR
Müük
4 magamistuba

117 m²
2 bedroomed apt Monte Carlo. Beautiful 117m ² korter 17m ² terrass 21th korrusel mainekas tornmaja 24 tunni turvalisuse lähedal randades ja kauplused....
UNAVAILABLE
Cod. 8464

Müük 2 magamistuba, Monaco, Monte Carlo, Monte Carlo, Monaco

Reserved negotiation
Müük
2 magamistuba

45 m²
renoveerimine
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB